Davetiye Talebi

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi

Konuyu inceleyen kullanıcılar (Total:0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

Kayıtsız Üye

Misafir
1- Emre Aytekin 1990 İzmir Doğumluyum. Meslek : Gümrükcü yüm
2- 2010 yılından beri hep özel müziklerin pesınde kostum benı farklı yapacak bır arsıve sahıp olmak ıstedım cok sukur başardım kolay değil dir müzik kovalamak bazen 100 tane müziğin içinden 1 tane cıkarırsın ama şuki muzık paylastıkca coğalır bende yıllarca az uye kalıtelı uye mzuıgın dısarı cıkamyacagı bır sıte sonunda buldum dıyıp geldım benı muhakkak tanıyan vardır. faydalı olabilecegıme ınanıyorum saygılar .
3- Commercial - Tec House - House - Deep House tarzlarım

4-Chart
1-DJ JunGo, Natasha Baccardi - I'm The Obsessor (Original Mix)
2-Mary J.Blige - Family Affair (The Distance & Riddick Mix)
3- Balkanizer - This Groove (Original Mix)
4- Dr. Feelx - L. O. V. E (Isac Clubber Remix)
5-DJ Zimmo - Feelin This (Original Mix)
6-DJ Pantelis - Bocalinda (Original Mix)
7-DJ Pantelis feat. Barrista - Loca (Carnival 2014 Mix)
8-Flashtronica - I Can't Stop Dejavu (Cover Marcus Dielen Remix)
9-Denis First - Reznikov - Along With You (Club Mix)
10- Gary Caos, Emilio Hernandez - Colegiala (Emilio Hernandez Mix)

5- emreaytekin.ea@gmail.com

Anıl Baysal

Pro kullanıcı
Professional User
Deep house, tech house güzel tercihler. Artık farklılık gösterecek arkadaşlar katılsa iyi olur. Bi de progressive ekleseydin tadından yenmezdi. Ben olumlu düşünüyorum.

Velit Yuzer

Pro kullanıcı
Professional User
Soundacademyde piyasa bölümünde bir eksiklik var bu eksikliği kapatabilecekse olumlu düşünüyorum.Denenmesinde fayda var şansını denesin derim.

Caner Aktas

Pro Kullanıcı
Administrator
Professional User
Benden ok bucalı kardesimize faydali olacagini ifade etmis deneriz bizde mail adresini bugun kontrol et bilgilerin gonderilecek.

Ozan Hancı

Pro kullanıcı
Professional User
Selam. Emek verip hazırladığın ''Chart'' için şahsım adına teşekkür ederim. Lakin; ''chart'' bana o kadar özentisiz ve basit geldi ki. Hiçbir şekilde özel hissettirecek lezzeti bulamadım. Benim için olumsuz. Teşekkürler.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Rica ederim öncelikle şunu belirtmek istiyorum tecavüz deep house commrcial olmak üzere her tarzdan 2 parça attım ve her ay 50 parça kesiyorum ve 9 senelik tecrubeme rağmen 50 sinide begendiremessin kimisine göre 10 güzeldir biri gelir o 10. Parçaya bine yakın der hele o ilk parça deri house a laf söylemen beni çok şaşırttı tek geçerim onu o dj i de takip ederim herzaman senin de tarzını çok merak ediyorum zaman la görmek nasip olur ins saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...