Üyelik Onayı

• Konbuyu başlatan Escobar
  • Başlangıç tarihi

Konuyu inceleyen kullanıcılar (Total:0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Escobar

Misafir
selamlar ben izmirden dj escobar (korhan tatış), 9.11.1979 dogumlu 94 yılından beri 23 senedir dj lik ve prodüktörlük yapmaktayım. Red Bull Music Academy 2005 Compozitor Amateur Best Playlist Kategorisi Avrupa 3.sü, Talent House 2013 DJ Robbie Rivera Remix Contest Dünya 1.si, FG Radio 2015 Newcomers Yarışması Club DJ Kategorisi TR Yarı Finalistiyim. Detroit & Dark Techno çalmaktayım, mekanın tarzına ve konseptine göre de Cover Deep House & Oldies Cover Deep House ve G-House da çalmaktayım. Sizin ex üyelerinizdenim. Beni tekrar aktive ederseniz çok sevinirim...

Caner Aktas

Pro Kullanıcı
Administrator
Professional User
"SoundAcademy" nin usta müzisyen uyelere bu aralar ihtiyacı yok yeni yetisenler ilgi alanimizda diğer üyelerimizin görüşlerini'de alalım...

davetiye ve ilgin icin tesekkurler. Benden Red

E

ESCOBAR

Misafir
hayırdır nedir sizin bu sıkıntınız anlamıyorum ? bora çantepe abi seni alacağız onaylayacağız dedi, siz red veriyorsunuz ? ben sizin zaten eski üyenizim nedir bu iş anlamadım...
ayrıca çakır sen niye red veriyorsun ?

Caner Aktas

Pro Kullanıcı
Administrator
Professional User
eski üyemiz değilsin başka forumlarla karıştırıyorsun, referans gösterecegin üyemizi davetiyene yazabilirdin, ayrıca kimsenin sıkıntısı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...