Üyelik Talebi -- Onur Can Aydemir

• Konbuyu başlatan Onur Can Aydemir
  • Başlangıç tarihi

Konuyu inceleyen kullanıcılar (Total:0)

O

Onur Can Aydemir

Misafir
Merhaba ,
Ben Onur Can AYDEMİR , Mersin ilinden mesleğe yeni başlayan bir amatörüm , aşkla gerçekleştirdiğim bu uğraşı için , bu tarz platformlarda emeğe büyük saygım var , Velit arkadaşımın referansı ile hayranlıkla takip ettiğim kişilerden oluşan bu platforma başvurum kabul edilirse benim için şans olacak , şimdiden teşekkür ederim. Saygılar

Anıl Baysal

Pro kullanıcı
Professional User
Kendin hakkında biraz bilgi paylaşırsan senin hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Güncel müzik listeni de eklersen dinlediğin tarzı, ilgilendiğin müzikleri görebiliriz.

Caner Aktas

Pro Kullanıcı
Administrator
Professional User
Önceki davet isteklerini inceleyip referans alıp detaylı paylasman bizim için önemli, ayrıca referans verdiğin velit seni davet ettiyse benden ok.

O

Onur Can Aydemir

Misafir
@Anıl Baysal 12 yıldır banka finans sektöründe çalışmaktayım, birkaç yıldır hobi amaçlı dj yazlım programları kendimi oyalarken müziğin beni içine çekmesine daha fazla direnemedim ve 3 ay önce Pionner Ddj 400 aldım , ilk ay arkadaşımın düğün salonunda okul mezuniyetlerinde çalarken bir sonraki ay Mersin ilinde bir lounge barda akşamları program yapmaya başladım , 1 aydır Mavi Beyaz Beach Club ta cumartesi pazarları çalıyorum ,bir yandan da bu dünya beni daha da derinlere daha hızlı şekilde çekmeye devam ediyor , iyi bir müzik kulağım olduğunu düşünüyorum , sanırım bu hayatta keyif alarak aşkla yaptığım başka bir uğraşım yok :) , klasik müzik ten rap e , parça alt yapı ve sözler çekici olduğu takdirde her türlü müziği dinliyorum , çalmaktan en çok keyif aldığım genelde 80 - 90 ve 2000 lerin Cover Deephouse , House , Moombahton ve Club mixleri oluyor.

Cakir Esen

Pro kullanıcı
Professional User
CANER AKTAS yillar once sana dediklerim akliima geliyor ve suan kendimi goruyormum kolay degil sabir we emek lazim

arkadas amator cizgisi yok . bizimle beraber kendini gelistircek muzic tarzlarini analiz ecedek vs vs . ben bu ise yeni baslamis birisine .
kapamizi acalim ve yardimci olalilim derim sonusta referansi saglam
tabiki deneme suremizide hatirltarak gosterdigi ilgi alaka cabasinin karsiliginda tekrar oylama yapilmasini uygun gorurseniz ok diyorum

O

Onur Can Aydemir

Misafir
Bruno Mars - 24K Magic (Sylow Remix)
Will Smith - Gettin Jiggy With It (Sylow X Charlie Beale Remix)
Eye_Of_The_Tiger_TwoShadow_Remix
Stevie_Wonder_Coolio_-_Gangsta_Paradise_Godlips_Remix
Ezhel - Imkansizim (Tolga Aslan Remix)
Ajda_Pekkan_-_DuÌşuÌnme_Hiç_Ersan_ErguÌner_Remix
Gorgon_City_Kamille_Ghosted_-_Go_Deep
DNCE - Cake By The Ocean (Dj Tony Sky Remix)
Careless Whisper (DJ Pantelis Soulful Mix)
Adele - Hello (John Deeper Remix)
Nil_Burak_-_Yalnızım_Ben_Ufuk_Kevser_Remix_

Caner Aktas

Pro Kullanıcı
Administrator
Professional User
Onur Can Aydemir - 5 temmuz'dan buyana üyelikle katılım sağladığınız Sound Academy ailesi adına teşekkür ederiz.
4 ay sürede takip ettiğimiz üzere forum'a katkı sağlayamadığınızı gördük, aramızdan üzülerek ayırıyoruz sizi, Hoşça Ve Müzikle Kalın.

Son düzenleme: