• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi

Konuyu inceleyen kullanıcılar (Total:0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

Kayıtsız Üye

Misafir
Selamlar,

İsmim Cansın MUTLU 89 Doğumlu İzmirde yaşamaktayım. Yabancı bir şirkette ithalat-ihracat işinde çalışmaktayım. Bundan 7,8 sene önce Academy ailesinden biriydim ve tekrar aranızda olmak istiyorum. DJlik mesleğini kısa sürede olsa bir kaç Beach Clubte yaşadım ve tadında bıraktım. Eskiden oldugu gibi djtunes.com sitesinden dilediğim kadar parçayı alıyorum istekler sınırsızdır. Forumda bir çok kişiyi tanıyorum, biraz uzun zaman geçti aradan ama Referans olarak Cenk Balcı, Hüseyin Çetin abileri yazıyorum. Birde eglenceli Dost ANKARALI ANIL bilmem buralardamı ? :)) Şimdilik görüşürüz Esenlikler.

Genre : Club House, Tech House, Progressive House (Tribal)

Tracklis

Prince Ringo - Don Trumpet (Intro Mix)
Eli Brown - Sumatra (Original Mix)
Mhek, Jormi-La Brasilena (Original Mix)
Will K - Cafe Leche (Extended Mix)
ONO - Woman Power (Dave Aude Club Mix)
Avermass & Claudia Tejeda - Piano Salson (Coqui Selection Remix)
Rene Rodrigezz - Kangaroo (Extended Mix)
Thick Dick - Welcome To The Jungle (Andrea Oliva Extended Remix)
Moviero - Intro (Original Mix)
Format B - Whippp (Original Mix)

Anıl Baysal

Pro kullanıcı
Professional User
Ahahaha Cansın :)
Daha öncelerde muhabbeti ve paylaşımları ile siteyi hareketlendirirdi. Ben aramıza tekrar katılmasını isterim :)

Caner Aktas

Pro Kullanıcı
Administrator
Professional User
Acik ve net baska forumda kendi paylasimin dahi olsa paylasim yapmayacaginin sozunu alirsam ok

aksi halde sound academy'de olmanin bir manasi yok.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Acik ve net baska forumda kendi paylasimin dahi olsa paylasim yapmayacaginin sozunu alirsam ok

aksi halde sound academy'de olmanin bir manasi yok.

Burada üye olupta başka sitede üyeliği olmayan yokmu yani ??? :) Neyse ben bu kadar bekletilmeyede gelemem.

Anıl helal et see u

Caner Aktas

Pro Kullanıcı
Administrator
Professional User
Burada üye olupta başka sitede üyeliği olmayan yokmu yani ??? :) Neyse ben bu kadar bekletilmeyede gelemem.

Anıl helal et see u

Zor çekmeden lor yenmez reyan bey bekliceksin tabi her dakika burada davetiye peşinde koşamıyorum maalesef,.... ayrıca baska forumda paylasım yapan varsa bizde zaten gitsin bizde kalmasın biz özeliz öylede kalmaya devam ediyoruz biz bir aileyiz. gidenler bizden değildir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...